Kuruluşumuz ve Misyonumuz

1977 yılında İstanbul’da kurulan büromuz, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı büyümesiyle Türkiye’nin güvenilir, öncü ve kaliteli hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Özellikle aile hukuku ve muris muvazzası alanında ihtisas yapan büromuz daha çok bu alanda davalarla iştigal etmiş ve halen bu alanda çalışmalarını yürütmektedir.

Başarı bugünden yarını anlamak ve yarına hazırlık yapmakla başlar. Avukat Mehmet Hukuk Bürosu olarak bizim de yaptığımız veya yapmaya çalıştığımız budur. Biz Avukat Mehmet Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimizin sorunlarını ve bu sorunlarına çözüm beklediklerini biliyor ve buna göre bugünden sorunların oluşmasını önlüyor veya bu sorunlara çözümler bulup onları uygulamaya başlıyoruz. Müvekkillerimizin istediği çözümlerin günlük veya geçici çözümler olmadığının farkında olup, çözümlerimizle o sorunların yeniden oluşmasına engel oluyoruz. Bu nedenlerle de müvekkil ve müşterilerimiz, Avukat Mehmet Bürosu olarak yanlarında olduğumuzu, yalnızca satırları değil satır aralarını da okuduğumuzu biliyorlar.

Takvim

MAR 22, 2020
Aile Hukuku Semineri
Nisan, 208
Miras Hukuku Uygulamaları Konusunda Pratik
Mayıs, 2010
Yeni ofisimize taşındık
Nisan 20, 1977
Kuruluş

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Muris Muvazzası 100%
Aile Hukuku 100%
İcra Hukuku 100%